1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Şarap Tutkununun El Kitabı Pdf indir

Şarap Tutkununun El Kitabı Pdf indir
0

Şarap Tutkununun El Kitabı pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Şarap Tutkununun El Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Şarap Tutkununun El Kitabı kitabı yazar Melissa Monosoff tarafından kaleme alınmıştır. Şarap Tutkununun El Kitabı kitabı 11 x 18 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Şarap Tutkununun El Kitabı kitabın Türkçe Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Şarap Tutkununun El Kitabı pdf oku, Şarap Tutkununun El Kitabı PDF yandex, Şarap Tutkununun El Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Şarap Tutkununun El Kitabı PDF Oku

“Şarap ile ilgili her zaman öğrenmek istediğiniz ama kime soracağınızı bilemediğiniz her şeyi anlatan müthiş bir el kitabı! Daha önce aklınıza dahi gelmeyen birbirinden enteresan bilgilerle dolu. Şarabı seviyorsanız, bu kitaba bayılacaksınız!”

-Amazon

İster yoğun gövdeli kırmızıları sevin, ister meyvemsi beyazı yahut köpük köpük şampanyayı… Hiç fark etmez. Bu kitapla birlikte şaraba dair her şeyi öğrenecek ve gerçek bir şarap tutkunundan şarap uzmanına dönüşeceksiniz.

  • Şarap Nasıl Yapılır
  • Şarap Nasıl Servis Edilir
  • Şarap Nasıl Yıllandırılır
  • Şarap Tadımı Nasıl Yapılır
  • Şarap ile Yiyecek Nasıl Eşleştirilir

Bunlar ve çok daha yükseksı sizi bekliyor.

Editör:Yağmur Yavaş