1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sanki Sen Aynı Ben Pdf indir

Sanki Sen Aynı Ben Pdf indir
0

Sanki Sen Aynı Ben pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Sanki Sen Aynı Ben kitap ile ilgili özet bilgiler. Sanki Sen Aynı Ben kitabı yazar Cem Güventürk tarafından kaleme alınmıştır. Sanki Sen Aynı Ben kitabı 12,5 x 18 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Sanki Sen Aynı Ben kitabın Karakarga tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sanki Sen Aynı Ben pdf oku, Sanki Sen Aynı Ben PDF yandex, Sanki Sen Aynı Ben PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sanki Sen Aynı Ben PDF Oku

“Şiirlerinde harflerin çizgilerinden yola koyularak, karikatür coğrafyasında gezinen şairler mevcuttur; Cemal Süreya örneğin, Orhon Murat Arıburnu veya… Ve Can Yücel, Akgün Akova.

Cem Güventürk’ün eserlerini, sevdiğim bir şairin şiirleri gibi alıyorum elime. Şiir ve karikatür sanatçılarının sınır çizgisinde, semiolojik şiirde yürütüyor cambazlığını. Denge çubuğunun bir ucu ironi, öbür ucu lirizm… Düşmüyor asla, her kitabında bir düşe düşürüyor.

Kendine özgü bir yol çizdi, üslubunu olgunlaştırmayı genç yaşında başardı. Cem Güventürk karikatürde dolaşan şiir ajanı!”

– Sunay Akın –