1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sanat Kitabı Pdf indir

Sanat Kitabı Pdf indir
0

Sanat Kitabı pdf indir, Sanat Tarihi ve Kuramı türünde kaleme alınan Sanat Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Sanat Kitabı kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Sanat Kitabı kitabı 20 x 24 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Sanat Kitabı kitabın Ciltli Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sanat Kitabı pdf oku, Sanat Kitabı PDF yandex, Sanat Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sanat Kitabı PDF Oku

Bir şeyi sanat eseri yapan nedir? Eski Yunanlar ideal güzelliğe nasıl şekil verdi? Renk, ruhu doğrudan etkiler mi? Bu kitap 200’den fazla eser üzerinden mühim sanat hareketlerini, temalarını ve üsluplarını araştırarak bu soruları ve daha fazlasını inceliyor.

Sanat tarihinin ve teorisinin bilinmesinı kolaylaştıran Sanat Kitabı dünyanın en büyük sanat eserlerinden örneklerle ve bunların arkasındaki düşünceleri açıklayan bilgilerle doludur. Tarihöncesi bereket figürlerinden çağdaş video enstalasyonlarına kadar dünya sanatına kusursuz bir giriş yapmanızı sağlar.

 

İster bir sanat öğrencisi olun ister galerileri, müzeleri gezen birisi, insanlığın ortak belleğindekilerin bunun yanında az bilinen sanat harikalarına ilişkin kışkırtıcı görüşler siz değerli okurlarımıza yeni ufuklar açacak. 

 

 

Katkıda Bulunanlar: Caroline Bugler – Ann Kramer – Marcus Weeks – Maud Whatley – Iain Zaczek