1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Şaman Kehanet Kartları – Kutulu Pdf indir

Şaman Kehanet Kartları – Kutulu Pdf indir
0

Şaman Kehanet Kartları – Kutulu pdf indir, Kehanet türünde kaleme alınan Şaman Kehanet Kartları – Kutulu kitap ile ilgili özet bilgiler. Şaman Kehanet Kartları – Kutulu kitabı yazar Alberto Villoldo Marcela Lobos Collette Baron Reid tarafından kaleme alınmıştır. Şaman Kehanet Kartları – Kutulu kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 9 x 12,5 ebatında olan Şaman Kehanet Kartları – Kutulu kitabın 1. Basım Mona tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Şaman Kehanet Kartları – Kutulu pdf oku, Şaman Kehanet Kartları – Kutulu PDF yandex, Şaman Kehanet Kartları – Kutulu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Şaman Kehanet Kartları – Kutulu PDF Oku

Dünyaca ünlü mistik ve şamanlar Collette Baron-Reid, Marcela Lobos ve Alberto Villoldo, içinde olduğumuz büyük değişim çağında, kutsal kehanetlerin herkesin kendisiyle alakalı kıymetli ve manalı bir kader oluşturmasına yardımcı olması için bu desteyi tasarladılar: Şaman Kehanet Kartları.
Şamanlar şimdilerde hâlâ semboller aracılığıyla ruhlar âlemiyle iletişim kuruyor. Semboller dünyasının özünde “hiçbir şeyin göründüğü̈ gibi olmadığı” anlayışı mevcuttur. Her şeyin gizli bir boyutu ve iki tarafı mevcuttur: Öz ve madde. Siz de Şaman Kehanet Kartları’nı kullanırken sıradan gerçeklikle, sembolleri bütünleştirmeyi öğrenecek ve böylece yaşamınızı dönüştürebileceksiniz.