Edebiyat Kitapları

Sahte Sultan Pdf indir

Sahte Sultan pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Sahte Sultan kitap ile ilgili özet bilgiler. Sahte Sultan kitabı yazar Mahfi Eğilmez tarafından kaleme alınmıştır. Sahte Sultan kitabı 328 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,4 x 19,8 ebatında olan Sahte Sultan kitabın 1. Basım Remzi Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sahte Sultan pdf oku, Sahte Sultan PDF yandex, Sahte Sultan PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sahte Sultan PDF Oku

‘Dünya yıkılacak olsa bile adalet yerini bulmalıdır’

On dokuzuncu yüzyılda padişahın davetiyle İstanbul’a gelmiş bir İtalyan ressamın, kayıp olduğu düşünülen gizemli tablosu, şans eseri bulunduktan seksen yıl sonra sergilenmek üzere Londra’ya gönderilir. Lakin Londra’da büyük skandala neden olan bir gelişme yaşanır. Bu olayın arkasındaki karanlık ağın ucu en yüksek yerlere kadar uzanmaktadır.

Avukatlığa başlamanın eşiğindeki Murat, Avukat Rüya, Savcı Koray ve Komiser Tarık, farklı yönlerden başladıkları ve sonra güç birliği içinde sürdürdükleri incelemeleri sonunda gerçeğe ulaşacaklar mı? Birbiriyle iç içe bir çok karmaşık ilişkinin her anını kuşattığı olaylar zincirinin düğümü çözülebilecek mi? Heyecan, gerilim ve sürprizlerle dolu bu romanı elinizden bırakamayacaksınız.

Sahte Sultan, Mahfi Eğilmez’in polisiye türünde ikinci romanı. Hititlerle alakalı çok ilgi çeken iki belgesel tarihi öykü kitabından (Anitta’nın Laneti, Hattuşa’dan Kaçış) sonra polisiye türündeki ilk romanı olan Inferis de çok satanlar listesinde haftalarca üst sıralarda yer aldı.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu