1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Rüya Görme Sanatı Pdf indir

Rüya Görme Sanatı Pdf indir
0

Rüya Görme Sanatı pdf indir, Rüya Tabirleri türünde kaleme alınan Rüya Görme Sanatı kitap ile ilgili özet bilgiler. Rüya Görme Sanatı kitabı yazar Carlos Castaneda tarafından kaleme alınmıştır. Rüya Görme Sanatı kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Rüya Görme Sanatı kitabın Butik tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Rüya Görme Sanatı pdf oku, Rüya Görme Sanatı PDF yandex, Rüya Görme Sanatı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Rüya Görme Sanatı PDF Oku

Rüya Görme Sanatı, rüyaların yorumlanmasına dair değişik bir temel sunuyor. Kendi içimize bakmamızı ve bizleri dinginlikle dolu bir hayata yönlendirecek yanıtları bulmamızı sağlıyor.

Farklı rüya-görme metotlarınin geniş bir şekilde açıklamalarını içeren bu eserde, Carlos Castaneda’nın çığır açan yaklaşımları –Don Juan’ın çok yönlü öğretileriyle birlikte– rüyacıya rüya-görmenin dört kapısını (geçidini) tanıtıyor ve onu bu kapılara yönlendiriyor. Dört kapıyı geçmede ustalık kazanan kişi, rüyalarının hâkimiyetini ele geçiriyor, onların potansiyelini ve gündelik dünya çapında neyi sembolize ettiğini keşfediyor.

Rüya Görme Sanatı, aydınlanmayı gerek olağan büyücülerin gerçekleriyle açıklayarak, gerek etrafımızdaki bir çok dikkat çekici varlığın yansıttığı tehlikeleri detaylandırarak hepimizin adilce ve

barış içinde yaşayabilecegimiz daha ulvi bir dünyaya işaret ediyor, bizleri ruhani özlerimizi ve bizim için kıymetli olanları tüm dünyevi zararlardan koruyabileceğimi âlemlere götürüyor..