1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ruhun Yasaları Pdf indir

Ruhun Yasaları Pdf indir
0

Ruhun Yasaları pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Ruhun Yasaları kitap ile ilgili özet bilgiler. Ruhun Yasaları kitabı yazar Dan Millman tarafından kaleme alınmıştır. Ruhun Yasaları kitabı 120 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Ruhun Yasaları kitabın 1. Basım Ötesi Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ruhun Yasaları pdf oku, Ruhun Yasaları PDF yandex, Ruhun Yasaları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ruhun Yasaları PDF Oku

Varoluşumuzun sırrınde Evren, yerçekimi yasası kadar gerçek ve mevsimlerin değişimi kadar düzenli olan Ruhsal Yasalar ışığında işliyor.

Ruhun 12 yasası her birimizin yüreğine kodlanmıştır. Bu yasalara uygun bir hayat sürmediğimizde, yaşam sevincimiz azalıyor ve yaşamımızın değerini etkileyecek değişik bedeller ödüyoruz.

Ruhun Yasaları ile uyumlu bir yaşam, doyumlu, verimli, yararlı ve keyifli bir yaşamdır. Aslını söylemek gerekirse her birimizin derin arzusu da böyle bir yaşam değil mi?

Ruhun Yasaları yaşam macerasınizde size ilham verecek, içsel barışın ve açığa çıkmayı bekleyen potansiyelinizin anahtarlarını keşfetmenizi sağlayacaktır.

Nefes almak kadar kolay, Tao kadar zarif, bilgece ve eğlendirici bir öğreti.

Jack Kornfield/Yüreğin Yolu kitabının yazarı

Spiritüel gıdayla dolu bu kitabı elimden bırakamadım.

Gerald Jampolsky/Sevgi Korkudan Özgürleşmektir kitabının yazarı

Dan Millman ruhun çiçeğini bilincimize çıkarıyor.

Lynn Andrews/Büyük Kadın kitabının yazar