Pdf Kitap Arşivi

Ruhlar Pdf indir

Ruhlar pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Ruhlar kitap ile ilgili özet bilgiler. Ruhlar kitabı yazar Ata Nirun tarafından kaleme alınmıştır. Ruhlar kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Ruhlar kitabın Wizart Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ruhlar pdf oku, Ruhlar PDF yandex, Ruhlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ruhlar PDF Oku

Zor iştir metafizik… Fiziki sınırlar aşılır. Varlık, varoluş, evrensellik, evrim, neden, uzay, zaman, tanrı gibi kavramlar “ta meta ta fizika” sonsuzuna doğru uzanır. Felsefî hipotezler meydana gelir yol boyunca. En büyük tehlike, bu hipotez-marinalarından birinde demir atmak… Gerçekleri çözdüm sanmak… Bence Ata Nirun, metafizik alanda inceleme yapan isimler içinde bu tehlikeden hep korunagelmiş en seçkin isimdir. İncelediği, çözmeye çalıştığı konu her ne olursa olsun “Akıl Kapısı”nı (Mentis Ostium) daima açık bırakmıştır. Açalım: İnsanoğlu, düşünme kabiliyeti ve diyalektik düşünce üretimi sayesinde varlığıyla alakalı özellikle iki alanda dört temel soruya yanıt aramıştır: Neden dünyaya geldim?.. Niçin yaşıyorum?.. Ne zaman-niçin-nasıl öleceğim?.. Ölümümden sonra hayat var mı?

Oysa, unutulan esas; hiçbir dönem ve hiçbir kimsenin kendisinden sonraki dönemlerin detaylarını genişletmesi ve yanılgılarını düzeltmesi için yüzdeyüz geçerli bir formül vaaz edemeyeceği gerçeğidir. Böyle bir şey, herşeyden önce tekâmül anlayışına aykırı olur. Bu araştırma kitabının gördüğüm kadarı ile böyle bir amacı yok. Olamaz da. Tarihçiler geçmişi… Yandaş araştırmacılar da geleceği çarpıtırlar biteviye… Ruhçuluk-Yeniden Dünyaya Geliş, Parapsikoloji-Beşduyu Ötesi Algılama ve Ufoloji-Uçandaire gözlemleri gibi konular, halen ampirik olamasalar da, “Bilimsel çerçevede nasıl değerlendirilebilirler?” sorusuna en objektif yanıtları veren Ata Nirun olmuş yine. Mentis Ostium – Akıl Kapısı… Girmek isteyenlere açık.

Sayfa Sayısı: 432

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Wizart Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu