1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ruh ve 4 Renk Pdf indir

Ruh ve 4 Renk Pdf indir
0

Ruh ve 4 Renk pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Ruh ve 4 Renk kitap ile ilgili özet bilgiler. Ruh ve 4 Renk kitabı yazar Nilda F. Efeçınar tarafından kaleme alınmıştır. Ruh ve 4 Renk kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Ruh ve 4 Renk kitabın Arş Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ruh ve 4 Renk pdf oku, Ruh ve 4 Renk PDF yandex, Ruh ve 4 Renk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ruh ve 4 Renk PDF Oku

RUH’ u hakkıyla kullanabilmemiz ve RUHsal tekamülümüzü gerçekleştirebilmemiz için bedenimiz oluşturan ATEŞ-HAVA-SU-TOPRAK elementlerinin dengede olması gerekmektedir. Elementer dengesi yerinde olmayan bir beden RUH’u hakkıyla işleyemez ve tekamül edemez.

Misal verilecek olursa; Ateş elementinizin oranı düşükse başladığın işi bitiremeyebilirsiniz Hava elentiniz az çalışıyorsa yaşamdan zevk almayabilirsiniz Su elementiniz düşük ise duygulardan uzak, sevgisiz bir yaşam sürebilirsiniz Toprak elementiniz düşük miktardaysa gerçekçi olmayan hayalleriniz içinde kaybolabilirsiniz Elementer oranlarınızı öğrenmek ve kendinizi keşfetmek için bu kitabı okumalısınız. Kendinizi keşfettikten sonra kitabın içinde bulunan meditasyonları uygulamalı ve elementer dengenizi sağlamalısınız.

Çünkü; RUH’un işlemesi için bedeninin “elementler dengesinin” yerinde olması gerekmektedir. Bu kitaptaki uygulamaları yaparak muhteşem bir “RUH’sal Yükseliş”e geçebileceksiniz.

Sayfa Sayısı: 180

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Arş Yayınları