1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Robinson Crusoe Pdf indir

Robinson Crusoe Pdf indir
0

Robinson Crusoe pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Robinson Crusoe kitap ile ilgili özet bilgiler. Robinson Crusoe kitabı yazar Daniel Defoe tarafından kaleme alınmıştır. Robinson Crusoe kitabı 13×20 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Robinson Crusoe kitabın İngilizce İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Robinson Crusoe pdf oku, Robinson Crusoe PDF yandex, Robinson Crusoe PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Robinson Crusoe PDF Oku

Genç Robinson Crusoe denizlere açılmak, macera yaşamak ve bir servet kazanmakistemektedir. Lakin birkaç yolculuktan sonra gemisi korkunç bir fırtınaya yakalanır,bütün dostları denizde kaybolur ve Robinson da canını zor kurtarır. Robinson ıssız bir adaya çıkmayı başarmıştır, ama burada tek başına nasıl hayatta kalacaktır?
Robinson Crusoe’nun ıssız adadaki yaşam macerası, kültürü derinden etkilemiş çok mühim bir eserdir. Sonraki yüzseneler boyunca yazılmış bütün ada serüvenlerinin ve bireylerin ıssız ada hayallerinin temelinde bu eser yatar..