1. Anasayfa
  2. İngilizce Kitaplar

Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf Pdf indir

Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf Pdf indir
0

Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf pdf indir, Language türünde kaleme alınan Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf kitap ile ilgili özet bilgiler. Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf kitabı yazar Başak Bengier tarafından kaleme alınmıştır. Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf kitabı Türkçe – İngilizce sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf kitabın Delta Kültür-Eğitim tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf pdf oku, Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf PDF yandex, Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Resimli İngilizce Dil Kartları 7. Sınıf PDF Oku

Bu çalışma;

İlköğretim düzeyinde sınıflandırılmış, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun kelime ezberleme ve bu sözcükleri cümle içinde kullanmaya yönelik resimli, yardımcı kaynaktır.

Kelimelerin Türkçe karşılıkları, telaffuzları ile birlikte verilmiş olup bu sözcükler örnek cümle içinde kullanılmış ve kelime resimle anlatılmıştır. Resimler, renkli ve sözcükleri hafızaya almaya yol gösterecek biçimde cümle içinde kullanılan şekili ile hikâye edilmiştir. Bu metodla okuyucunun sözcük dağarcığını zenginleştirmek amaçlanmaktadır.

Sayfa Sayısı: 100

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe / İngilizce
Yayınevi: Delta Kültür Yayınevi