1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Renklerle Org Öğretimi Pdf indir

Renklerle Org Öğretimi Pdf indir
0

Renklerle Org Öğretimi pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Renklerle Org Öğretimi kitap ile ilgili özet bilgiler. Renklerle Org Öğretimi kitabı yazar Salih Aydoğan tarafından kaleme alınmıştır. Renklerle Org Öğretimi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2002 ile basılmıştır. ebatında olan Renklerle Org Öğretimi kitabın Arkadaş Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Renklerle Org Öğretimi pdf oku, Renklerle Org Öğretimi PDF yandex, Renklerle Org Öğretimi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Renklerle Org Öğretimi PDF Oku

Renklerle Org Öğretimi, halen Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü’nde öğretim kullanıcı hesabı yapan Dr. Salih Aydoğan tarafından kaleme alınmış ve çocukların ilk org eğitim hayatına katkı sağlamak maksadıyla hazırlanmıştır. Özellikle ufak çocukların daha büyükler için yazılmış olan metodlar ile çalıştırılmaları telafisi olabilecek olmayan hasarlara neden olabilir ve uzun sürmesi hedeflenen sanat yolculuğu daha en başında hüsranla sonuçlanabilir.

Renklerle Org Öğretimi, her notayı değişik bir renkle vererek çocukları nota öğrenimi zevkli bir hale getirmektedir. Kitabın arka iç kapağında bulunan renkli etiketler orgun tuşlarına yapıştırılır ve çocuklar notayla ilişkilendirilmiş renklere basarak çalmaya başlar. Daha sonra etiketler çıkarılır ve çocuklar notaları öğrenmiş olarak çalmayı sürdürür. Çocuklar için özel olarak seçilmiş şarkılar rengarenk resimlerle bezenmiştir. Her şarkının altında eğitmenin çocuğun başarı durumunu not alacağı kutucuklar bulunur. Kitapta armoni bilgisi unutulmamış ve çocukların kolay anlayabileceği bir yalınlıkla verilmiştir.

Renklerle Org Öğretimi, orgun üzerinde basit bir şekilde dik durabilmesini sağlayan ergonomik spiral cildiyle beğeninize sunulmuştur. Bu kitapla, çocuklar öğrenmekten, eğitmenler de öğretmekten zevk alacaklar.

Sayfa Sayısı: 148

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadaş Yayıncılık