1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Refika’dan Hızlı Tarifler Pdf indir

Refika’dan Hızlı Tarifler Pdf indir
0

Refika’dan Hızlı Tarifler pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Refika’dan Hızlı Tarifler kitap ile ilgili özet bilgiler. Refika’dan Hızlı Tarifler kitabı yazar Refika Birgül tarafından kaleme alınmıştır. Refika’dan Hızlı Tarifler kitabı 280 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 18,5 x 22,5 ebatında olan Refika’dan Hızlı Tarifler kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Refika’dan Hızlı Tarifler pdf oku, Refika’dan Hızlı Tarifler PDF yandex, Refika’dan Hızlı Tarifler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Refika’dan Hızlı Tarifler PDF Oku

Hızlı Tarifler’in her bir tarifi mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha da keyifli kılıp, zaman kazanmak ve yemeklerin lezzetini yükseltmek için müthiş ipuçları ve kısa yollarla dolu.
Amacım hızla azalan, evde yemek yapma alışkanlığı ve çeşitliliği tekrar yaşamımıza katmak; git gide tüketime yöneltilen yaşamımızda, üreterek tüketmenin keyfini yaşamak…
Tariflerde kaybolmamak için mühim adımların fotoğraflarıyla ve kritik yerlerde ipuçları vererek bir araya getirdik bu kitabı.
Keyfini çıkarmanız dileğiyle…