1. Anasayfa
  2. İngilizce Kitaplar

Redhouse 100 Basic English Words 1 Pdf indir

Redhouse 100 Basic English Words 1 Pdf indir
0

Redhouse 100 Basic English Words 1 pdf indir, Children and Teen türünde kaleme alınan Redhouse 100 Basic English Words 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Redhouse 100 Basic English Words 1 kitabı yazar Redhouse tarafından kaleme alınmıştır. Redhouse 100 Basic English Words 1 kitabı İngilizce sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Redhouse 100 Basic English Words 1 kitabın Redhouse Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Redhouse 100 Basic English Words 1 pdf oku, Redhouse 100 Basic English Words 1 PDF yandex, Redhouse 100 Basic English Words 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Redhouse 100 Basic English Words 1 PDF Oku

Redhouse 100 Basic English Words sözcük kartları serimiz ile İngilizce sözcük öğrenmek hem daha kolay hem de keyifli!

Başlangıç ve orta düzeyde İngilizce öğrenen yahut bu düzeydeki temel sözcükleri hatırlamak isteyen öğrenciler ve yetişkinlere yönelik üç setlik sözcük kartları serimiz sayesinde sözcük ezberlemek kolaylaşıyor. Redhouse 100 Basic English Words serimizdeki sözcükler hem gündelik hayatta kullanılış çok fazları hem de düzeyye uygunlukları gözetilerek seçildi. Serimizin birinci seti Başlangıç (Elementary), ikinci seti Orta Öncesi (Lower Intermediate), üçüncü seti ise Orta (Intermediate) düzeyde çok fazla karşılaşılan 100 temel isim, sıfat ve fiilden oluşuyor. Her kartın ön yüzünde bir sözcük, arka yüzünde ise bu sözcüğün Redhouse sözlüklerini temel alan seslendirilişi ve sözcüğün anlamı veriliyor. Sözcükleri olabilecek olduğunca sık tekrar edebilmeniz için kullanımı kolay bir tasarım ve cebinizde veya çantanızda taşıyabileceğiniz bir boyut seçildi. 100 kartı bir arada tutan esnek bant sayesinde kartların dağılması veya kaybolması sorunu ortadan kalkıyor.

Redhouse 100 Basic English Words serimiz sayesinde İngilizcede orta düzeyde çok fazla kullanılan 300 sözcüğü öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sayfa Sayısı: 102

Baskı Yılı: 2013

Dili: İngilizce
Yayınevi: Redhouse Yayınları