Pdf Kitap Arşivi

Reçel Kavanozu Pdf indir

Reçel Kavanozu pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Reçel Kavanozu kitap ile ilgili özet bilgiler. Reçel Kavanozu kitabı yazar Houshang Moradi Kermani tarafından kaleme alınmıştır. Reçel Kavanozu kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2008 ile basılmıştır. ebatında olan Reçel Kavanozu kitabın Kelime Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Reçel Kavanozu pdf oku, Reçel Kavanozu PDF yandex, Reçel Kavanozu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Reçel Kavanozu PDF Oku

“Bu reçeli yemek için aldım. Kapağını açıncaya kadar da vazgeçmeyeceğim.”

Yeni aldığınız reçelin kapağı açılmıyorsa ne yaparsınız? Bildiğiniz tüm metotları denedikten sonra bile açılmıyorsa… Yetişkinler genelde pek umursamaz ve kavanozu çöpe atar. Oysa çocuklar öyle mi ya?

Bir çocuğun kararlılığı, koca bir semti çalkalandırıyor “Reçel Kavanozu”nda. Sorunu çözmenin yollarını arayan Celal’in bu çabası, yetişkinlerin aklını karıştırıyor.

İran’ın dünyaca ünlü yazarı Houshang Moradi Kermani, çocuklar ile yetişkinler içindeki farkları, çocukların cesaretini ve azmini, yetişkinlerin bakış açılarındaki sapmaları son derece keyifli bir öyküyle anlatıyor.

 

(Tanıtım bülteninden)

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu