1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ramtha – Tiranların Son Valsi Pdf indir

Ramtha – Tiranların Son Valsi Pdf indir
0

Ramtha – Tiranların Son Valsi pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Ramtha – Tiranların Son Valsi kitap ile ilgili özet bilgiler. Ramtha – Tiranların Son Valsi kitabı yazar J. Z. Knight tarafından kaleme alınmıştır. Ramtha – Tiranların Son Valsi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Ramtha – Tiranların Son Valsi kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ramtha – Tiranların Son Valsi pdf oku, Ramtha – Tiranların Son Valsi PDF yandex, Ramtha – Tiranların Son Valsi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ramtha – Tiranların Son Valsi PDF Oku

Geleceğimizde ne var?
Gezegenimiz ve uygarlığımız için ufukta ne görünüyor?
Değişime nasıl daha iyi hazırlanabiliriz?

Ramtha, hemen hemen otuz senedir “gelecek günler”den, insanlığın gerçekleşebilecek kaderinden söz etmektedir; o günlerin artık gelmiş olduğu söylenebilir. Tiranların Son Valsi, Ramtha’nın doğal felâketlerden, ekonomik ve politik çalkantılara kadar meydana gelebilecek çarpıcı değişikliklerle alakalı açıklamalarını ve kehanetlerini içer-mektedir. Ramtha, bu kitapta, tiranlar veya gri adamlar olarak adlandırdığı bir azınlık tarafından dikkatle plânlanmış olan değişikliklerin ve tarih boyunca yaşanan değişikliklerin ardındaki kuvvetleri de açıklamaktadır. Ramtha’nın uzun seneler önce kehanet ettiği bir çok şey bugün haber başlıkları ta-rafından doğrulanabilir, fakat Ramtha’ya göre daha fazlası gelmektedir. Gelecek göz korkutucu ve kasvetli gözükse de, Ramtha bu kitapta, insanlığı seven gelişmiş dünya-dışı uygarlıkların yardımıyla yaşanacak olan daha büyük bir kaderi kehanet etmektedir: Bu yeni bir çağın, süper-bilinç çağının ve daha tekâmül etmiş bir insan ır-kının doğuşudur.

“Bu zaman yazılı tarihinizdeki tüm zamanlar içinde en mühimsidir. Zor ve meydan okuyucu bir zaman olmasına karşın, size getireceği doyum sebebiyle bu sürede burada yaşamayı siz seçtiniz. Burada muhteşem bir âlemin ve varlığından bile haberdar olmadığınız uygarlıkların meydana geldiğinı göreceksiniz. Yeni bir rüzgâr esecek ve sevgi, barış ve varoluş sevinci bu kutsanmış yeri, evreninizin bu zümrüt dünyasını kaplayacak.”
-Ramtha-

Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın