1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ramtha – Beyaz Kitap Pdf indir

Ramtha – Beyaz Kitap Pdf indir
0

Ramtha – Beyaz Kitap pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Ramtha – Beyaz Kitap kitap ile ilgili özet bilgiler. Ramtha – Beyaz Kitap kitabı yazar Steven Lee Weinberg,Ph.D. J. Z. Knight Carol Wright Sue Ann Fazio Randall Weischedel tarafından kaleme alınmıştır. Ramtha – Beyaz Kitap kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2006 ile basılmıştır. ebatında olan Ramtha – Beyaz Kitap kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ramtha – Beyaz Kitap pdf oku, Ramtha – Beyaz Kitap PDF yandex, Ramtha – Beyaz Kitap PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ramtha – Beyaz Kitap PDF Oku

“İnsanlığın kendi yüceliğini idrak etmekten başka kurtuluşu yoktur.” Sevgili kardeşleriniz olan harika varlıklar tarafından çok yakın bir gelecekte dünyanıza büyük bir bilgi getirilecek. O zaman biliminiz müthiş bir hızla gelişecek. Gelen çağ, Aydınlanma Çağı’ dır. Önümüzdeki senelerda dünyamızda artık hastalık, ıstırap, nefret ve savaş yaşamayacak. Bedenin yaşlanması ve ölüm, yerini, yaşamın sürekli olarakliğine bırakacak. Tüm bunlar dünyaya bilgi, anlayış ve derin sevginin her varlığın yaşamına egemen olmasıyla gelecek.

İçinde bulunduğunuz zaman, bildiğiniz yazılı tarihe ait zamanların en mühimsidir. Muhteşem bir gerçeğin su yüzüne çıkışına tanık olacaksınız. Varlığından bile haberdar olmadığınız uygarlıklar ortaya çıkacaklar. Ve yeni bir rüzgar esecek. Sevgi, barış ve mutluluk evreninizin bu zümrüt dün-yasını kaplayacak.” Ramtha engin bir bilgeliğe ve sevgiye sahip müthiş bir zekadır. Mesajını insanlığa sunabil-mek için JZ Knight isimli Amerikalı bir kadını “kanal” olarak kullanmaktadır. JZ Knight’ın bede-nini tercih ederek 1978’den beri ABD’nin her yanında yüzlerce toplantı düzenlemiş, bu toplantılarda binlerce insanı derinden sarsan müthiş bilgiler vermiştir. Elinizdeki kitap, bu toplantıların me-tinlerinden buluşmaktedir. Yüksek bilgi verici, iyi düzenlenmiş ve okunması kolay olan bu metin-ler, büyük bilgenin en temel ve mühim öğretilerini kapsamaktadır.

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın