Edebiyat Kitapları

Rakipler Pdf indir

Rakipler pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Rakipler kitap ile ilgili özet bilgiler. Rakipler kitabı yazar Vi Keeland tarafından kaleme alınmıştır. Rakipler kitabı 296 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Rakipler kitabın 1. Basım Yabancı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Rakipler pdf oku, Rakipler PDF yandex, Rakipler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Rakipler PDF Oku

Sophia Sterling ve Weston Lockwood içindeki rekabet onlar doğmadan çok öncesine dayanıyordu. Büyükbabaları gençliklerinde yakın dost ve iş ortaklarıyken, paylaşamadıkları bir kadının aşkı uğruna tüm gemileri yakmışlardı.

Bu savaştan galip çıkamayınca da kendi otel imparatorluklarını kurmuş ve ezeli rakipler hâline gelmişlerdi. Esas kadın Grace Copeland ise ilk göz ağrıları olan otele prestij katmakla meşguldü.

Sterlingler ile Lockwoodlar içindeki çekişme sonraki nesillere aktarılmış ve aradan geçen altmış yılda biraz olsun azalmamıştı. Ta ki Grace oteli iki düşman aileye miras bırakana kadar.

Normalde Sophia, Weston’dan olabilecek olduğunca uzak durmaya çalışırdı. Lakin içine düştükleri bu yeni durumda, nefret etmeye yazgılı olduğu adamla aynı otelde kapana kısılmıştı ve birbirlerini gırtlaklayacak hâle gelmeleri uzun sürmeyecekti.

Lakin ikisinin de bildiği üzere her kavgaları tek bir biçimde sonlanıyordu: Yatakta. Bu artık yalnızca bir hisse savaşı değil, geçmişin rövanşıydı.

Ateş ve buzun savaşından hangisi sağ çıkacaktı?

“Favoriler rafımın başköşesine yerleşti bile.” —TJ Loves to Read

“Düşmanlıktan aşka dönen bu hikâyeyi okuduktan sonra soğuk bir duşa gereksiniminiz olacak.” —Miss Petite Brunette Book Blog

“Yazarın en sevdiğim kitabı oldu. Her kelimesine bayıldım. Yüzümde şapşal bir sırıtışla okudum.” —Kitty Kat’s Crazy About Books

“Elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.” —Book Addict Reviews

“Her sayfası sizi mest edecek.” —CNC Bookish Vibes

“Bu ikili içindeki çekim resmen sayfalardan taşıyor.” —Cat’s Guilty Pleasure

“Rakipler, bir romans kitabından isteyebileceğiniz her şeye sahip – sağlam bir hikâye, harika karakterler, yoğun bir çekim ve eğlence. Vi Keeland kitapları içinde en seksi olanı resmen bulduk.” —Kindle Crack Book Reviews

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu