1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı Pdf indir

PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı Pdf indir
0

PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı kitap ile ilgili özet bilgiler. PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı kitabı yazar Ben Ambridge tarafından kaleme alınmıştır. PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı kitabın Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı pdf oku, PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı PDF yandex, PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

PSY-Q – Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı PDF Oku

Zekayı simgeleyen ıq’yu duydunuz. Peki ya psy-q, psikolojik zekanız? Sahiden, kendiniz ile ilgiliki gerçeğin ne kadarını biliyorsunuz?

Eş seçiminden “bir dilim daha yesek mi?” gibi nispeten basit kararlara; komplo teorilerine yatkınlığımızdan tuvalet kağıdı rulosunu hangi yönde taktığımıza kadar tüm duygu, düşünce ve davranışlarımız gözlem altında. Araştırmacılar insan psikolojisini anlamak için her gün birbirinden yaratıcı deneyler, testler geliştiriyor.

Sadece bu incelemelerin hazmı zor sonuçlarını paylaşmak bile bir kitabı enteresan kılmaya yetecekken, Ben Ambridge bir adım öteye gidiyor ve bu testleri kendi üstümüzde deneyebilmemizi sağlıyor. Ünlü incelemelerin sonuçlarını interaktif testler, akıl oyunları ve illüzyonlar eşliğinde sunarak, psikolojik zekâmızı test etme ve “psikolojik rütbemizi” öğrenme şansı sunuyor.

PSY-Q “ev tipi” bir psikoloji laboratuvarı. Sizi şaşırtacak, sinirlendirecek ve eğlendirecek. Daha da mühimsi, sizi sizle tanıştıracak.

Sayfa Sayısı: 344

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Domingo Yayınevi