Pdf Kitap Arşivi

Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi Pdf indir

Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi kitap ile ilgili özet bilgiler. Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi kitabı yazar Francesca Rossetti tarafından kaleme alınmıştır. Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi kitabı 208 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi kitabın 1. Basım Hermes Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi pdf oku, Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi PDF yandex, Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Psiko – Regresyon: Geçmiş Yaşam Terapisi PDF Oku

Psiko-Regresyon tüm psişeyi dönüştürme ve iyileştirme gücüne sahiptir. Sizi, yaşantınızda sorunlar oluşturmaya devam eden olumsuzluğun kaynağına geri götürür ve onu açığa çıkartır; böylece pozitif ve şifa verici enerjiler bu olumsuzluğun yerini alır, size canlılık, yaratıcılık ve ruhsal gelişme olasılıkları sunar.

Psiko-Regresyon, Dr. Rossetti’nin bir şifacı medyom olarak yaptığı enteresan çalışmaların bir kısmını oluşturmaktadır. Kitap, edindiği bilgileri incelediği durumlardan örneklerle birlikte ele almakta ve tedavinin nasıl işlediğini açıklamaktadır. Psiko-Regresyon ruhsal köklerinize geri gitmenize yol gösterecek, farkındalığınızı ve anlayışınızı artıracak, içsel değişime yol açacaktır. Ayrıca belirli korkulardan ve fobilerden, mutsuz ilişkilerden ve sürekli olarak tekrarlayan her türden sorundan mustarip herkes için çok yararlı olacaktır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu