1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi Pdf indir

Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi Pdf indir
0

Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi pdf indir, Ekoloji/Çevre Bilim türünde kaleme alınan Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi kitap ile ilgili özet bilgiler. Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi kitabı yazar Ben Hartman tarafından kaleme alınmıştır. Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi kitabı 224 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 20 x 25 ebatında olan Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi kitabın 1. Basım Yeni İnsan Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi pdf oku, Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi PDF yandex, Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi PDF Oku

Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi, ufak büyük toprakla uğraşan herkes için tam bir baş ucu kaynağı. Esasında bu kitabı yayınlamamız için, bizi okurlarımız yönlendirdi. Domates nasıl budanır, tohum ne zaman alınır, fide nasıl yetiştirilir ve daha birden fazla soruyu yöneltip, yanıtları için kaynak sorduklarında sunacak kitap gösteremiyorduk.

Neyse ki sonunda, elinizdeki rehberle, ekoloji yayınlarımız içindeki büyük bir açığı kapatmış olduk. Çünkü bu rehber, sözü dolandırmadan, dallandırıp budaklandırmadan, elinizdeki tohumun, hasat zamanına kadar geçirdiği yolculuğa, usta bir bahçıvan gibi eşlik etmeniz için gereken bütün bilgileri, sade bir anlatımla madde madde diziyor.

Bugün, ne güzel ki şehirde, kasabada ve kırda, toprağa, tohuma ve bunların geleneksel yetiştirilme şekiline hak ettiği saygı yeniden gösterilmeye başlandı. Eli toprağa hiç değmemiş ve çok değişik mesleklerden insanlar sebze ve meyve yetiştiriyor. Elinizdeki rehberle bilgi ve deneyim kazanıp, lezzetli, verimli ve şenlikli hasatlar yapacaksınız.

Zaten mesleği çiftçilik olanlar için de bu kitap mühim bir kaynak. Sürdürülebilir, tüketici odaklı, ekim zamanı, ürün seçimi ve yönetimi gibi konularda müthiş ipuçları veriyor. Çiftçinin en büyük problemi “verimlilik” için özel öneriler sunuyor.

Pratik Sebze Yetiştiriciliği kitabının, kulaktan kulağa tavsiye edilerek, kısa bir sürede çok sevileceğine ve tohumdan hasada kadar el altında tutulan vazgeçilmez bir kaynak bulunacağına inanıyoruz.