1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Pompa Teorisi Pdf indir

Pompa Teorisi Pdf indir
0

Pompa Teorisi pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Pompa Teorisi kitap ile ilgili özet bilgiler. Pompa Teorisi kitabı yazar Fatih Altınağaç tarafından kaleme alınmıştır. Pompa Teorisi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Pompa Teorisi kitabın Dokuz Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Pompa Teorisi pdf oku, Pompa Teorisi PDF yandex, Pompa Teorisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Pompa Teorisi PDF Oku

Arkadaşlar bu kitabı mahalle baskısı yapan amca, teyze ve ufak esnafın yakınlarına bırakın sonra gerisini kitap halleder…

Buradaki pompa kelimesi, pompanın argodaki anlamı olan sevişmek anlamında bir kelime olmayıp kalbin pompaladığı kan manasındadır. Dışarıdan bakıldığında bir seks kitabı gibi gözükse de kapağını çevirip okumaya başladığınızda, durumun böyle olmadığını anlamanız uzun sürmeyecektir. Yeri geldiğinde gülmekten gözünüzden yaş getirecek, yeri geldiğinde ise sizi uzun uzun düşündürecektir.

Ön yargıların ne kadar kötü bir şey olduğunu sayfalar akarken bir daha göreceksiniz ve önce ‘fikirlerin sevişmesi’ sözünün ne anlama geldiğini anlayacaksınız. Bunun yanında, son sayfayı okuyup da kitabı kapattığınızda artık ilişkilerinizdeki siz, ‘eski siz’ olmayacaksınız.

Hadi o zaman, gelin! İlişkilerinizi daha doğru yaşamak, doğru insanı bulmak ve buna minik bir adımla başlamak istiyorsanız, o minnoş adım şu an tam da elinizde…

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Dokuz Yayınları