İngilizce Kitaplar

Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler Pdf indir

Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler pdf indir, Children and Teen türünde kaleme alınan Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitap ile ilgili özet bilgiler. Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitabı yazar Metin Gökçe tarafından kaleme alınmıştır. Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitabın Dorlion Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler pdf oku, Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF yandex, Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Pocahontas-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF Oku

It was January 1607, when three ships left England and sailed to America. There were a hundred and fifty men on the ships, and they were willing to discover a new world in the west- a home in a new and exciting country.
Üç tane gemi İngiltere´den ayrılıp Amerika’ya açıldıklarında 1607 senesinin Ocak ayıydı. Gemilerde 150 kadar adam vardı ve hepsi batıda yeni bir dünyayeni ve heyecan verici bir ülkede bir ev – keşfetmek istiyorlardı.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu