Pdf Kitap Arşivi

Piyano Metodu 1 Pdf indir

Piyano Metodu 1 pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Piyano Metodu 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Piyano Metodu 1 kitabı yazar Fatma Nilgün Kırkağaçlıoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Piyano Metodu 1 kitabı 80 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 24 x 32 ebatında olan Piyano Metodu 1 kitabın 2. Basım Beste Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Piyano Metodu 1 pdf oku, Piyano Metodu 1 PDF yandex, Piyano Metodu 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Piyano Metodu 1 PDF Oku

* Piyano metodu eğitim serisi özellikle müzik kurslarında ve seçmeli ders olarak piyano eğitimi veren okullarda rahatlıkla uygulanabilecek 17 yıllık uygulama deneyimi ile hazırlanmış çocuklar için temel piyano eğitim metodlarının birincisidir.
* Öğrenciyi zorlamadan, tekrarlarla, bona ve solfej çalışmalarıyla destekleyen

* Müzik teorisi ve piyano öğretimi müfredatına uygun olarak, sıra sıra hazırlanmış

* Klavye fotoğraflarıyle görsel olarak desteklenmiş bilgiler içeren

* Sağ ve sol elde 2 oktava kadar beyaz tuşların, müzikal ufak şarkılarla öğretildiği

* Kolay öğreten bir piyano metodudur.

Bu kitabı hazırlarken 28 yıllık müzik öğretmenliğim ve 17 yıllık piyano eğitimciliğimin tecrübelerinden yararlanarak yola koyuldum. 5 yaş öğrencimden 53 yaşındaki öğrencime kadar eğitim verdiğim zamanlarda karşı karşıya geldiğım tüm zorlukları göz önünde bulundurarak piyano metodlarımda 1,2,3,4 düzeyleri hazırladım.

Tüm eğitimci dostlarıma ve öğrencilerime başarılar diliyorum.

– Nilgün Kırkağaçlıoğlu

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu