1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pdf indir

Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pdf indir
0

Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı pdf indir, Sanat Prestij türünde kaleme alınan Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı kitap ile ilgili özet bilgiler. Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı kitabı Türkçe – Fransızca sayfadan oluşmakta olup 2010 ile basılmıştır. ebatında olan Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı kitabın Suna ve İnan Kıraç Vakfı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı pdf oku, Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı PDF yandex, Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Pierre Willemart Sikke Koleksiyonu – Suna ve İnan Kıraç Vakfı PDF Oku

Kitap, nümizmatik hususunda uzmanlaşmış bir eğitimci ve tarihçi olan Pierre Willemart’ın, tarihsel olarak MÖ 5. yüzyıldan günümüze, coğrafya olarak da Makedonya’dan Çin’e uzanan, Avrasya kuşağındaki birden fazla devletin sikkelerini içeren ve Suna ve İnan Kıraç Vakfı’na bağışlanan zengin koleksiyonunun kapsamlı bir dökümü. Sikkelerle alakalı teşhis ve tanımların bunun yanında milattan önceki senelerdan günümüze keyifli bir yolculuk da bunun yanı sıra.

A comprehensive inventory of educator, historian, and numismatics specialist Pierre Willemart’s unique collection, donated to Suna and İnan Kıraç Foundation and comprising numerous coins of states on the Eurasian belt ranging from Macedonia to China and extending from 5th century B.C. to date. Apart from identification and description of coins, it also offers a pleasant journey from ancient times to the present.

Sayfa Sayısı: 221

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe/Fransızca
Yayınevi: Suna ve İnan Kıraç Vakfı