1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe Pdf indir

Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe Pdf indir
0

Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe pdf indir, Spor ve Sporcular türünde kaleme alınan Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe kitap ile ilgili özet bilgiler. Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe kitabı yazar Miguel Angel Violan tarafından kaleme alınmıştır. Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe kitabı 14.5 x 22.5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe kitabın Ciltsiz İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe pdf oku, Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe PDF yandex, Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Pep Guardiola – Oyunu Değiştiren Felsefe PDF Oku

“Barcelona’dan ayrılmamın tek sebebi; müthiş oynuyorduk ve yapacağımız yeni hiç bir şey kalmamıştı.”

– Pep Guardiola –

 

Modern futbolun bir efsanesi haline genel Pep Guardiola’yı anlamak için yapmak gereken tek şey perdenin arkasına geçerek Guardiola Sistemini incelemek. Guardiola’nın kişiliği, önderlik vasıfları, ilişkileri ve bir çok detayı barındıran bu sayfalarda asıl yanıtlanması gereken sorunun da tatmin edici bir karşılığı yer alıyor: Sürekli evrim geçiren ve çağdaş futbola yön veren Pep Guardiola’dan ne öğrenebiliriz?

 

Barcelona’da önü açılan Pep Guardiola’nın sağlam adımlarla nasıl zirveye yürüdüğünü, istisnai bir takımda, olağanüstü futbolcularla nasıl iletişim sağladığını ve bunun yanı sıra kulüpten dışarı çıktığında nasıl bir yaşamı olduğunu, modern futbolda rol model olacak kadar büyük başarısını nasıl yakaladığını tüm içtenyetiyle anlatıyor.

 

“Sıra dışı!” 

– Herald –

 

“Modern Futbolun içyüzünü okuyacaksınız.”

– Guardian –

 

“Son senelerda yazılmış en ilham verici spor kitaplarından birisi.” 

– Scotland Now –

 

“Önyargılardan arınmış, elinden geldiği kadar öğretici olmuş bir menajer.”

– Sandro Rossell –

(F.C. Barcelona Başkanı)

 

“Futbol yaşamımda rakibim olan en kuvvetli takım onunkiydi.” 

– Alex Ferguson –