1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Pekicik Pdf indir

Pekicik Pdf indir
0

Pekicik pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Pekicik kitap ile ilgili özet bilgiler. Pekicik kitabı yazar Şermin Yaşar tarafından kaleme alınmıştır. Pekicik kitabı 52 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Pekicik kitabın 1. Basım Doğan ve Egmont Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Pekicik pdf oku, Pekicik PDF yandex, Pekicik PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Pekicik PDF Oku

“Pekicik, bana su getir!”

“Peki babacığım.”

“Pekicik odanı topla!”

“Peki anneciğim.”

“Pekicik yemeğini ye.”

“Peki anneciğim.”

 

Ah, zavallı Pekicik! Anne babası onu dünyanın en uslu çocuğu olarak yetiştirdi. Adını neden Pekicik koydular sanıyorsunuz! Her şeye “Peki” demesi için. Oysa Pekicik istemediği şeyleri her zaman yapmak zorunda mı? Kendi gereksinimlerinin ve isteklerinin farkında değil mi? Onun da kalbinde pıt pıt atan heyecanları ve hayalleri yok mu? Sizce?

 

Edebiyatımızın çok bi hayli beğeni alan yazarı Şermin Yaşar içten anlatımı, çocuk dünyasını özgün ve derin kavrayışıyla çocuk edebiyatını özgürleştirmeye devam ediyor. Pekicik’i okuduğunuzda onu hemen tanıyacak; çok ama çok seveceksiniz!