1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi Pdf indir

Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi Pdf indir
0

Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi kitap ile ilgili özet bilgiler. Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi kitabı yazar Aytunç Altındal tarafından kaleme alınmıştır. Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi pdf oku, Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi PDF yandex, Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Papa 16.Benedikt Gizli Türkiye Gündemi PDF Oku

Kitabın ilk baskısı PAPA 16. BENEDİKT / AVRUPA BİRLİĞİ VE TÜRKİYE adıyla yayımlanmıştır.

Benedikt adını alan papaların başına gelen enteresan olaylar ve 16. Benedikt’in çocukluğundan günümüze özel yaşamı, Nazilerle işbirliği yapması önceden hiç yayımlanmamış resimler ve belgelerle bu kitapta yer alıyor.

Benedikten Tarikatı’nın kurucusu Nursia’lı Benedikt’ten en fazla etkilenen Müslüman tarikat önderinin kim olduğu, 16. Benedikt’i papa olarak kabul etmeyen Katoliklerin gizli papası tartışmaları ve Vatikan’ın yüzsenelerdır gizlenen “sırları” bu kitabı daha da enteresan hale getiriyor.

15 yaşındaki Benedikt Papası, Benedikten Tarikatı’nın gizli örgütlerle ilişkisi, ortaçağ engizisyon mahkemelerinde yakılan sözde cadılar ve onlara uygulanan akıl almaz işkencelerden, Papa 16. Benedikt’in gizli misyonuna kadar geçen süreç, enteresan belgelerle gözler önüne seriliyor.

Kitabın can alıcı noktası ise Papa’nın Türkiye ile alakalı bizzat hazırlattığı kapsamlı gizli bir dosyanın 22 Mart 2006 tarihinde çalışma masasının üzerine konulmasıyla başlıyor.

Papa, Türkiye ziyaretinde işte bu dosyada bulunan bilgiler ve iddialarla karşımıza çıkarak Türkiye’den hayret verici taleplerde bulundu.

16. Benedikt’in Türkiye’yi sarsacak gizli gündeminde neler mi var?…