Pdf Kitap Arşivi

Pamuk Tarlalarının Issızlığında Pdf indir

Pamuk Tarlalarının Issızlığında pdf indir, Tiyatro türünde kaleme alınan Pamuk Tarlalarının Issızlığında kitap ile ilgili özet bilgiler. Pamuk Tarlalarının Issızlığında kitabı yazar Bernard-Marie Koltes tarafından kaleme alınmıştır. Pamuk Tarlalarının Issızlığında kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Pamuk Tarlalarının Issızlığında kitabın İmge Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Pamuk Tarlalarının Issızlığında pdf oku, Pamuk Tarlalarının Issızlığında PDF yandex, Pamuk Tarlalarının Issızlığında PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Pamuk Tarlalarının Issızlığında PDF Oku

Çağdaş Batı tiyatrosunun en kuvvetli seslerinden Bernard-Marie Koltès’in kaleminden, yazımının üzerinden fazla uzun zaman geçmemiş olmasına rağmen şimdiden bir klasiğe dönüşmüş, metinsel şiddeti ve şiirselliğiyle dramatik edebiyata yeni bir yön çizmiş, etkileyici bir eser: Pamuk Tarlalarının Issızlığında.

 

Nesnesi belli olmayan bir alışverişin iki tarafı, alıcı ve satıcı içinde, gecenin ve sokağın vahşi dünyasında, bir bakışlık sürede, kısacık bir anda gerçekleşen bir arzu alışverişinin, bir insanlık mücadelesinin, şiirsel bir savaşın öyküsü.

 

Fransız tiyatrosunun öncü isimlerinden Koltès’in, yazıldığı günden bu yana tüm dünya çapında, farklı dillerde sahnelenen ve ilgi görmeye devam eden özgün eseri Pamuk Tarlalarının Issızlığında, modern dünyanın rol biçtiği bireylerin paylarına düşen kavgayı tüm şiddetiyle gözler önüne çıkarıyor.

 

 

(Tanıtım Bülteninde)

 

Genel Yayın Yönetmeni: Şebnem Çiler Tabakçı, Çağdaş

Tiyatro Kitaplığı Yönetmeni: Ayberk Erkay

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu