1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Özde Dindar Sözde Dindar Pdf indir

Özde Dindar Sözde Dindar Pdf indir
0

Özde Dindar Sözde Dindar pdf indir, Din türünde kaleme alınan Özde Dindar Sözde Dindar kitap ile ilgili özet bilgiler. Özde Dindar Sözde Dindar kitabı yazar Gazi Özdemir tarafından kaleme alınmıştır. Özde Dindar Sözde Dindar kitabı 464 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Özde Dindar Sözde Dindar kitabın 1. Basım Şira Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Özde Dindar Sözde Dindar pdf oku, Özde Dindar Sözde Dindar PDF yandex, Özde Dindar Sözde Dindar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Özde Dindar Sözde Dindar PDF Oku

İndirilmiş olduğu orijinal halini koruduğuna iman etmiş olduğum Kur’an’da bir konu, herhangi bir bilim kitabında olduğu gibi sıra ile ve insan mantığı ile anlatılmaz. Bilgi ya tek bir ayette yahut bir surenin birkaç ayetinde yahut kitabın farklı sure ve ayetlerinde bilgi kırpıntıları şeklinde verilmiştir. Çünkü bu yöntem ile okuyanın kitabı ağır ağır, anlaya anlaya, anladığı üzerinde düşüne düşüne ve tüm yaşamı boyunca tekrar tekrar okuması amaçlanmaktadır. Çünkü Kur’an her okuyuşta değişik bir yönü fark edilip, farklı anlaşılan ve yorumlanan özellikte Mucize bir kitaptır.

İşte belki sayılı birkaç konu düzeyinde de olsa, Kur’an’ın doğru bilinmesina fayda sağlar niyetiyle, insanları okumaktan uzaklaştıracak kalınlıkta ve konu kalabalığında olmayan, kolay okunacak kısalıkta, fakat çok sayıda konuyu açıklayacak özellikte yardımcı kitaplar hazırlamayı uygun buldum.
Bu kitapta da 33 farklı konu bölümler halinde hazırlandı.

Diğer iki amacımdan biri, bu kitaplar sayesinde insanımızı Ana Temel Kitap olan Kur’an’a yönlendirmek, ikincisi ise bu ve diğer kitapların gelirleri ile Eskişehir Tıp Fakültesi Öğrencilerine NÖVAK Vakfı olarak vermekte olduğumuz burslu öğrenci sayısını arttırmaktır.
Allah rızası için gayret ve çaba benden, takdir Allah’tan