Pdf Kitap Arşivi

Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri Pdf indir

Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri kitabı yazar Bahadır Boysal tarafından kaleme alınmıştır. Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri kitabın AYA tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri pdf oku, Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri PDF yandex, Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri PDF Oku

“Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri” çizgi albümü 2003 senesinde çok ses getirmiş olan “Mankurt (Osmanlı İşkenceleri)” albümünün on bir yıl aradan sonra yenilenmiş ve genişletilmiş biçimde okurların beğenisine sunulacak olan yeni baskısıdır.

Bahadır Boysal 1976 senesinde Adana’da dünyaya geldi. 1994-2000 senelerı içinde Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Resim Bölümü’nden mezun olup, aynı üniversitede yüksek lisansını bitirdi. On dokuz yılı aşkın süredir, Leman ve L-Manyak mizah dergilerinde çizmektedir. 2010 senesinde vizyona giren “Büşra” filmi, sanatçının Leman dergisinde çizdiği aynı adlı hikayenin sinema uyarlamasıdır. Boysal, bunun yanı sıra filmin senaristliğini de yapmıştır.

2000 senesinde başlayan ve uzun seneler devam eden; öncelikli olarak sanatçının kendi işlerinden bir araya gelen ve bunun bunun yanında genç yeteneklere de yer verilen Atom mizah dergisinin editörlüğünü yürütmüştür.

Dünyaca ünlü çizgi roman kuruluşu DC Comics’in “The Big Book of Vice” serisinde sanatçının çizimlerine yer verilmiştir.

1999/İngiltere -Loaded magazin dergisinde Cybersex hususunda illüstrasyonları bulunmaktadır.

2012- Harakiri-Çizgiroman ve Mizah Kültür Dergisi’nin kurucularındandır.

Uyuşturucuyla Mücadele Çizgi roman serisini 2003’de hazırlamıştır.

Sayfa Sayısı: 80

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: AYA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu