1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri Pdf indir

Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri Pdf indir
0

Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri pdf indir, Arkeoloji türünde kaleme alınan Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri kitabı yazar Lider Hepgenç tarafından kaleme alınmıştır. Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri kitabı 56 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 22,5 x 22,5 ebatında olan Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri kitabın 1. Basım Final Kültür Sanat Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri pdf oku, Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri PDF yandex, Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Osman Hamdi Bey’in Hazinesi – İstanbul Arkeoloji Müzeleri PDF Oku

İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nde keyifli bir gezintiye çıkıyoruz! Önce eski yazıtları ve sembollerini inceliyoruz, derken enteresan bir yaratık heykeli bizi karşılıyor, tanrı ve tanrıça heykelleri, mumyalar derken kendimizi Çinili Köşk’te buluyoruz! Daha bitmedi! Sana gizli bir mesaj var, hem de Sümer alfabesiyle!

Bu kitap sayesinde keyifli etkinlikler eşliğinde Anadolu uygarlıklarına ait yazıt ve sembolleri inceleyecek, dünyaca ünlü eserlerin tarihini öğreneceksin.

Osman Hamdi Bey’in Hazinesi müzeyi ziyaret edecek çocuklar için hem rehber hem oyun arkadaşı niteliğinde. Müzeyi gezme fırsatı olmayanlar içinse gerçeğine en yakın deneyimi sunuyor.