1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! Pdf indir

Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! Pdf indir
0

Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! kitap ile ilgili özet bilgiler. Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! kitabı yazar Osho tarafından kaleme alınmıştır. Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! kitabı 80 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11 x 18 ebatında olan Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! pdf oku, Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! PDF yandex, Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Osho – Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! PDF Oku

“Hayatın kendi başına bir anlamı yoktur. Hayat bir anlam oluşturma fırsatıdır. O, yazılacak bir şiir, söylenecek bir şarkı, edilecek bir danstır. O senin kendinle münasebetine hastır.”

Yaşadığımız yüzyılın toplumsal ve bireysel poblemlerina dair yaptığı tespitlerle milyonlarca mutsuz insanı peşinden sürüklemeyi başaran ve modern zaman gurusu olarak adlandırılan olağanüstü bir filozoftur Osho.
Doğu ve Batı’nın mistik öğretilerine gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşmış, değişimin esas olduğunu vurgulamış ve ortaya koyduğı harmanla şimdilerde bile geniş bir hayran kitlesine hitap etmeyi başarmıştır.