1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Orijinaller Pdf indir

Orijinaller Pdf indir
0

Orijinaller pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Orijinaller kitap ile ilgili özet bilgiler. Orijinaller kitabı yazar Adam Grant tarafından kaleme alınmıştır. Orijinaller kitabı 14 x 23 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Orijinaller kitabın Ciltsiz Modus Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Orijinaller pdf oku, Orijinaller PDF yandex, Orijinaller PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Orijinaller PDF Oku

“Onlar da bizimle aynı korkuları, aynı şüpheleri duyuyorlar. Onları bizden ayıran, ne olursa olsun eyleme geçecek kararlılığı bulabilmeleri. Hiç denememenin, başarısız olmaktan daha çok pişmanlık verdiğini yürekten biliyorlar.”

Vermek ve Almak’la tanıdığınız neslinin en etkileyici düşünce bireylerindan Adam Grant, Orijinaller’de de en iyi bildiği şeyi yapıyor: Meseleleri düşünmediğiniz boyutlarıyla ele alıp, algınızı genişletip, çözümlere hiç ummadığınız yollardan varmanızı sağlıyor. Dünyayı olumlu yönde değiştirebilmek için ilişkilerinizi bozmadan, yerleşik olanla mücadeleyi, geleneksel bakış açılarına karşı durmayı ve bunları dâhiyane dokunuşlarla nasıl çözebileceğinizin ipuçlarını gösteriyor. 

Grant, enteresan deneylere de, çok satacağı düşünülen enteresan bir tasarımın başarısızlığına da, direniş hareketlerine de, önceden internet üzerinden satışı düşünülmeyen bir ürünün satışıyla gelen başarıveya aynı ölçüde odaklanarak; enteresan vakaları her zamanki üslubu ve bilimsel bakış açısıyla değerlendiriyor. Adam Grant, değişim fırsatını nasıl göreceğinizi, iyi fikirleri nasıl tanıyacağınızı, endişe ve kararsızlığın üstesinden nasıl gelip, susturulmadan nasıl tavsiyelerde bulunabileceğinizi açıklıyor; Orijinaller’i anlatıyor.

Orijinaller size, kendi fikirlerinizi dile getirmek ve harekete geçmek için gereken bilgi ve cesareti verecek.

Bu son derece keyifli ve sıradışı kitap, Yenilik Çağı’na çiçeği burnunda bir ışık tutuyor. Adam Grant, başarı öykülerinin altındaki efsaneleri çürüterek, kök salmış inançlara kafa tutarak, büyük değişim aktörleri içinde ortak noktalar bularak yalnızca dünya çapındaki yerimize değil, dünyayı altüst etme potansiyelimize ilişkin etkileyici, yeni bir bakış açısı sunuyor.

J. J. Abrams – Yapımcı, yönetmen, senarist