1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 Pdf indir

Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 Pdf indir
0

Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 kitabı yazar K. Kübra Berk tarafından kaleme alınmıştır. Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 kitabı 432 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 kitabın 1. Basım Ephesus Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 pdf oku, Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 PDF yandex, Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Operatöre Bağlanıyorsunuz – 2 PDF Oku

Basit bir telefon şakasının yaşamınızı değiştirebileceğini öğrendiğiniz yetmezmiş gibi yaşamınızın aşkını da sizegetireceğini söyleseler, ne yapardınız?

Serce Sevinç “bir uçan tekme” olarak tanımladığı aşkın, suratının tam ortasına patlamasıyla adeta şoka uğramıştır.Çünkü Ceyhun Çapkın çapkınlık sanatını konuşturmuş ve onu usta bir avcı gibi gafil avlamıştır. Zavallı Serce,kendini bir anda ilk buluşma randevusunda bulduğunda hadiseleri fakat idrak edebilmiştir:

Evet, telefondan kendisine eşek şakası yapıp işinden kovulmasına neden olan bu adama sırılsıklam âşıktır!

Bundan sonrası ise freni patlamış bir kamyon misali yokuş aşağı uçmaktır…

Hayatları bambaşka yollardan geçmesine rağmen, acaba buiki genç aynı durakta buluşup birbirlerinin ellerinitutabilecekler midir? Ne Serce Sevinç ne Ceyhun Çapkın bu soruya net bir yanıt verebilse de ikisinin de eminolduğu tek bir şey mevcuttur:

Bu çılgın aşk insana roman yazdırırdı!