1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem Pdf indir

Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem Pdf indir
0

Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem pdf indir, İş Ekonomi – Hukuk türünde kaleme alınan Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem kitap ile ilgili özet bilgiler. Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem kitabı yazar John Doerr tarafından kaleme alınmıştır. Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem kitabı 352 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem kitabın 3. Basım Buzdağı Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem pdf oku, Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem PDF yandex, Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Önemli Olanı Ölç – OKR: 10 Kat Büyümek için Basit Bir Yöntem PDF Oku

#1 New York Times Bestseller

Lary Page’in Ön Sözüyle

John Doerr OKR’leri ilk defa 1970’lerde, tanınmış Andy Grove’un (tüm zamanların en iyi yöneticisi) yönettiği ve Doerr’in gördüğü en iyi yönetilen şirket olan Intel’de mühendisken keşfetti. Sonraları bir risk sermayedarı olarak Grove’un buluşunu elliden fazla şirketle paylaşımı yaptı. Süreç, inanılarak uygulanan her yerde işe yaradı.

Bu hedef belirleme sisteminde, hedefler başarmak istediğimiz şeylerdir, anahtar sonuçlar ise bu öncelikli hedeflerin kısıtlı zaman ve ölçülebilir hareketlerle nasıl elde edileceğidir. Önemli Olanı Ölç kitabı ile giriş düzeysi çalışanlardan CEO’lara kadar herkes başarısını ispatlanmış bu sistemi artık öğrenebilecek.

“Daha iyi bir yönetici olmak isteyen herkese John’un kitabını öneririm.”

– Bill Gates, Microsoft’un Kurucusu

“İster görmüş geçirmiş bir CEO olun ister ilk işini yapan bir girişimci, Önemli Olanı Ölç’ün sayfalarında kıymetli dersler, araçlar ve ilham kaynakları bulacaksınız. John’un zaman ayırıp bu fikirleri dünyayla paylaşması harika.”

– Reid Hoffman, LinkedIn’in Kurucusu

“John Doerr, Silikon Vadisinde dünyayı değiştiren en ikonik şirketlerin çoğunun ilham kaynağıdır. Önemli Olanı Ölç’ü kuruluşlarını geliştirmek isteyen herkes mutlaka okumalı.”

– Al Gore, ABD Eski Başkan Yardımcısı

“Önemli Olanı Ölç daha şeffaf, hesap verebilir ve etkili bir ekip isteyen her önder yahut girişimci için bir armağan.”

– John Chambers, Cisco Yönetim Kurulu Başkanı

“John Doerr, bir girişimci ve hayırsever jenerasyonuna uygulamanın her şey olduğunu öğretti. Önemli Olanı Ölç herhangi bir organizasyonun veya takımın nasıl yükseği hedefleyebileceğini, bi hayli hızlı hareket edebileceğini ve diğerlerini nasıl geçeğini gösteriyor.”

– Sheryl Sandberg, Facebook’un COO’su

“Önemli Olanı Ölç, hem ufak hem de büyük kuruluşlar için mühim bir el kitabıdır. Açıklanan yöntemler uygulamada kesinlikle harika sonuçlar doğuracaktır.”

– Diane Greene, Google Cloud CEO’su

“Önemli Olanı Ölç, Intel’in kuvvetli OKR sisteminin nasıl oluşturulacağını gösteriyor.”

– Gordon Moore, Intel’in Kurucusu