Roman Kitapları

One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da Pdf indir

One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da pdf indir, türünde kaleme alınan One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da kitap ile ilgili özet bilgiler. One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da kitabı yazar Eiiçiro Oda tarafından kaleme alınmıştır. One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da kitabın Gerekli Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da pdf oku, One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da PDF yandex, One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

One Piece 20 – Son Savaş Alubarna’da PDF Oku

Japonya’nın En Çok Okunan Kitabı Türkiye’de!
24 Aralık 1997 senesinde ilk cildi Japonya’da yayına giren “One Piece” Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en fazla satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011’de 64. Cildi yayına giren serinin Japonya’da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonya’nın en fazla satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en fazla okunan manga’lardan birisi olan “One Piece” temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayına giren animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.

başkent alubarna yanıyor! birden çok duygu görmezden gelinirken içinde bulunulan durum en berbat hale geliyor. isyanı durdurmak için luffy, tüm bu kötülüklerin kaynağı bay 0’a karşı tek başına meydan mı okuyor?! tek parçalık gizli hazine one piece ile ilgili bir okyanus macerası.

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Gerekli Şeyler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu