1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Önce Hayal Pdf indir

Önce Hayal Pdf indir
0

Önce Hayal pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Önce Hayal kitap ile ilgili özet bilgiler. Önce Hayal kitabı yazar Judith Malika Liberman tarafından kaleme alınmıştır. Önce Hayal kitabı 22 x 25,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Önce Hayal kitabın Türkçe Redhouse Kidz Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Önce Hayal pdf oku, Önce Hayal PDF yandex, Önce Hayal PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Önce Hayal PDF Oku

Jozef bir terziydi. Müşterilerine önce bakıyor, sonra gözlerini kapatıp onlar için bir hayal kuruyor ve başlıyordu dikmeye. Kırt kırt, tıkır tıkır, pof pof! Ortaya öyle güzel giysiler çıkıyordu ki… Derken sonunda Jozef kendisi için de bir hayal kurdu ve hayali rengârenk bir paltoya dönüştü. Peki paltosu eskidiğinde Jozef ondan nasıl vazgeçecekti? Yoksa başka bir seçeneği de var mıydı?

Masal anlatıcısı Judith Malika Liberman ilk kez çocuklar için yazdı! Dünya masallarını yeniden yorumlayan Liberman, “Şarkılı Masallar” serisinin bu ilk kitabında okurlarına hayal kurmak, yaratıcılık, kimlik edinmek, ileri dönüşüm ve vazgeçmemek üzerine rengarenk bir masal anlatıyor. Üstelik bu çok katmanlı masal, ritmik şarkılarla da zenginleşiyor.

Önce Hayal’i Judith Malika Liberman’ın anlatımı ve şarkıları ile youtube ve soundcloud platformlarından dinleyebilirsiniz. Böylelikle masal anlatımı hususunda Liberman’ın rehberliğinden ilham alabilir, hem okuyup hem dinlerken kendinizi şarkılara eşlik ederken bulabilirsiniz. Bunun için kitabın üzerinde bulunan karekodu telefon veya tabletinize okutmanız yeterli.

Kitabın sonundaki etkinlik sayfasıyla da masalın işaret ettiği ileri dönüşüm düşüncesini pekiştirebilir, yaşamınıza katabilirsiniz.

Zeynep Özatalay’ın masalsı güzellikteki fotoğrafları ise kitabı her okuyuşunuzda size sıcacık hayaller vaat ediyor.