Ders Kitapları

Ona Ne Danışacağız ki? Pdf indir

Ona Ne Danışacağız ki? pdf indir, İş Ekonomi – Hukuk türünde kaleme alınan Ona Ne Danışacağız ki? kitap ile ilgili özet bilgiler. Ona Ne Danışacağız ki? kitabı yazar S. Can Karaşıklı tarafından kaleme alınmıştır. Ona Ne Danışacağız ki? kitabı 168 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Ona Ne Danışacağız ki? kitabın 1. Basım Remzi Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ona Ne Danışacağız ki? pdf oku, Ona Ne Danışacağız ki? PDF yandex, Ona Ne Danışacağız ki? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ona Ne Danışacağız ki? PDF Oku

Bir Şirket Danışmanı Ne Yapar…
“Profesyonel yöneticilik yaşantımın ardından danışman olarak çalışmaya başladığım ilk şirketlerden birinde karşı karşıya geldiğım soruydu bu.
Oysa boyutları ne olursa olsun, şirketlerin bir dış gözün bakış açısına ihtiyaçları var diye düşünüyorum.
Elinizdeki kitapta bu dış gözün şirketlerde neler yapabileceğini, nasıl faydalı bulunacağını anlatmaya çalıştım. Danışmanlardan faydalanabilmek için onların ne yaptıklarını bilmek de mühim.
“Ona Ne Danışacağız ki?” deki aşağı yukarı her konu iş yaşamında bire bir yaşadığım, gördüğüm şeyler. Bu gerçek hayat tecrübelerinin teorik bilgilerle kesiştiği noktalardan yola çıkarak şirket yönetimiyle alakalı konularda da bazı yorumlar yapıp öneriler getirmeye gayret ettim.”
S. Can Karaşıklı

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu