Pdf Kitap Arşivi

On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü Pdf indir

On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü kitap ile ilgili özet bilgiler. On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü kitabı yazar Barbara Webb Michael Manton tarafından kaleme alınmıştır. On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü kitabın İletişim Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü pdf oku, On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü PDF yandex, On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü PDF Oku

1965’ten beri basılan ve denizcilikteki gelişmeleri içeren 600 yeni kelimenin eklenmesiyle güncelleştirilen, 2000’deki yeni baskısında 2650 kelimelik kapasiteye ulaşan On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü, Türkçe baskısına eklenen ve sözlüğün kullanımını son derece kolaylaştıran İngilizce ve Türkçe dizin ile özellikle yabancı sularda seyreden yahut seyretmeye hazırlanan tüm yatçılar için senelerdır benzersiz bir başvuru kaynağı olma özelliğini sürdürüyor.
On Dilte Yatçılık Terimleri Sözlüğü, merkezi İngiltere’de olan hemen hemen 6000 üyeli ve dünyanın çeşitli yerlerindeki 350 yerel fahri temsilciden bir araya gelen “Cruising Association” (Seyir Birliği) tarafından hazırlanmıştır.

Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: İletişim Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu