Edebiyat Kitapları

On Bin Kapı Pdf indir

On Bin Kapı pdf indir, Roman türünde kaleme alınan On Bin Kapı kitap ile ilgili özet bilgiler. On Bin Kapı kitabı yazar Alix E. Harrow tarafından kaleme alınmıştır. On Bin Kapı kitabı 432 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan On Bin Kapı kitabın 1. Basım İthaki Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda On Bin Kapı pdf oku, On Bin Kapı PDF yandex, On Bin Kapı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

On Bin Kapı PDF Oku

Hugo, Nebula, Locus, Dünya Fantazi ödülleri adayı

Yedi yaşındayken, January bir Kapı keşfetti. Bambaşka bir dünyaya açılan bir Kapı.

January Scaller, kendini bildi bileli büyük bir malikânede, Cornelius Locke isimli zengin bir koleksiyonerin vesayeti altında yaşıyordu. Pahalı giysileri, hizmetçileri, görünüşte bunun bunun yanındalıklı bir yaşamı vardı. Lakin January kendini hiç de evinde hissetmiyordu. Cornelius Locke için sanat eseri avcılığı yapan babası eve bazı zamanlarda uğrar olmuştu. Hayatını katı kurallara uyarak yaşamak zorundaydı. Ve koyu renkli derisi, Bay Locke’ın koleksiyonunun egzotik bir parçası olduğunu hissettiriyordu ona. 

On yedi yaşındayken, January enteresan bir kitap buldu. Akıl almaz hikâyeler anlatan bir kitap.

Bulduğu On Bin Kapı isimli kitap, January için hem çok tanıdık hem de hayal ettiği her şeyin ötesindeki şeylerden bahsediyordu. Başka dünyaların kokularını taşıyan, gizemli Kapıları ve imkânsız bir aşk hikâyesini anlatan bu kitabı okudukça January’nin içinde bir şeyler filizleniyordu. Kendisi, ailesi ve dünyası ile ilgiliki gerçekleri keşfedeceği bir yolculuğa çıkacak olan January’yi büyük tehlikeler bekliyordu.

“Büyümek ve büyürken sahip olduklarımızı korumaya çalışmak üzerine göz kamaştırıcı bir hikâye.” –Amal El-Mohtar

“Cevaplara ulaşmak için sayfaları hızla çevirdim. Bu okuduğum en eşsiz kurgulardan biriydi.” –Tamora Pierce

“Hayal gücüne, maceraya ve sevginin bir çok değişik gücüne yazılmış bir aşk mektubu.” –Kirkus Reviews 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu