1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı Pdf indir

Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı Pdf indir
0

Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı pdf indir, türünde kaleme alınan Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı kitap ile ilgili özet bilgiler. Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı kitabı yazar Annie Collognat tarafından kaleme alınmıştır. Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı kitabı 263 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13 x 19,5 ebatında olan Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı kitabın 1. Basım İletişim Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı pdf oku, Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı PDF yandex, Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? – Yunan Tanrı ve Tanrıçalarının Efsanevi Hayatı PDF Oku

Olympos’ta Kim Kiminle Nerede? Olympos Dağı’nda yaşayan Yunan tanrı ve tanrıçalarının olağanüstü serüvenlerini anlatan söyleşilerden oluşuyor. Olağanüstü yeteneklerle donanmış bu benzersiz yaratıkların her biri sırayla söz alıp özel kabiliyetlerini, aşklarını, hırslarını, rakiplerini, mücadelelerini ve kıskançlıklarını anlatıyor.

Sanatların ve müziğin tanrısı Apollon’dan doğanın ve bereketin simgesi Demeter’e, kadınların koruyucusu Hera’dan denizlerin efendisi Poseidon’a, bilgeliğin simgesi Athena’dan minik oklarıyla aşk dağıtan Eros’a, güzeller güzeli Aphrodite’den Olympos’un rakipsiz efendisi Zeus’a kadar hepsi okura içtenlikle kalbini açıyor, sırlarını paylaşıyor. Her söyleşinin ardında bulunan ve Antik Yunan şairlerinin kaleme aldığı orijinal metinler ise bu renkli portreleri tamamlıyor.

Yunan tanrı ve tanrıçalarının görünmez dünyasında neler olup bittiğini merak edenler için eşsiz bir kaynak.