1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 Pdf indir

Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 Pdf indir
0

Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 pdf indir, Bilgelik türünde kaleme alınan Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 kitap ile ilgili özet bilgiler. Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 kitabı yazar Baird Spalding tarafından kaleme alınmıştır. Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 pdf oku, Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 PDF yandex, Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi Cilt: 1 – 2 – 3 PDF Oku

Spalding’in, bir grup bilim adamıyla Uzakdoğu’da yaptığı araştırma gezisi sırasında Ölümsüz Üstatlar ile karşılaşmasını, onlarla geçirdikleri senelerı, bu sırada yaşadıkları müthiş tecrübeleri ifade etmektedir. Lakin, yayına girdiği zamanda büyük bir ilgiyle karşılanan, bir çok dile çevrilen, tüm dünya çapında milyonlarca adet satan, ve kendi alanında gerçek bir klasik durumuna gelen bu diziyi asıl mühim kılan, içerdiği benzersiz spiritüel öğretidir. Uzun çağlardan beri Işığı taşıyan, insanlığın aydınlanmasına hizmet eden, günlük yaşamlarında ilahi yasaları sergileyen bu Üstatlar, bu kitap dizisinde ebedi bir gerçeği ve tanrısal bir varoluşu son derece sade, saf ve çarpıcı bir biçimde sunmaktalar. Bu öğreti bugüne dek dünyanın her köşesine yayılmış, Gerçeğin bir çok öğretmeni tarafından kullanılmış, ve her inançtan binlerce insanın yaşamını değiştirmiştir.

“Bu öğreti doğrudan bizim tarafımızdan verilmese de, Üstatlar bizimle aynı Gerçek düzeyinden konuşmaktadırlar.”
Üstat Tobias

“Bu kitap dizisi yayına girdiğinda, Yeni bir spiritüel anlayış Çağı doğmuş oldu. Spalding, insanlığın aydınlanmasına, son iki yüz yıl içinde başka bireylerin ve örgütlü grupların yaptıklarından daha büyük bir katkıda bulunmuştur. O, büyük bir kaderi gerçekleştirerek, Yeni bir Işık Çağı’na öncülük etmiştir.”
David Bruton (“Tanıdığım Baird T. Spalding” adlı kitabın yazarı)

Sayfa Sayısı: 500

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın