Pdf Kitap Arşivi

Ölümden Sonra Neler Oluyor? Pdf indir

Ölümden Sonra Neler Oluyor? pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Ölümden Sonra Neler Oluyor? kitap ile ilgili özet bilgiler. Ölümden Sonra Neler Oluyor? kitabı yazar Ergun Candan tarafından kaleme alınmıştır. Ölümden Sonra Neler Oluyor? kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan Ölümden Sonra Neler Oluyor? kitabın Sınır Ötesi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ölümden Sonra Neler Oluyor? pdf oku, Ölümden Sonra Neler Oluyor? PDF yandex, Ölümden Sonra Neler Oluyor? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ölümden Sonra Neler Oluyor? PDF Oku

Ölümü ele aldığımız bu kitabımızın sonuna geldiğinize göreceksiniz ki doğum da size çok değişik görünmeye başlayacak ve böylelikle ölümden sonra sonsuz evrenin içinde, bu dünya çapından çok daha ileri düzeyde bulunan “Galaktik Uygarlıklar” içinde bir gün bizlerin de yer alabileceğimiz gerçeği ile yüzyüze geleceksiniz.

Bu sonsuz evrende, bu sonsuzluğa uzanan yolda ilerleyen insanlık ailesi olarak, bir gün hepimiz bu dünya gezegeninden ayrılacağız.. Ve o zaman bu gezegende yaşadıklarımızın tümü, kozmik bir anı olarak ruhsal hafızamızda saklı kalacaktır.

Kitabın içeriğini siz değerli okurlarımıza daha fazla tanıtmaya gerek duymuyoruz. Çünkü kitabın ismi, kitabın konusunu yeterince özetliyor:

Ölümden Sonra Neler Oluyor?

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 248

Baskı Yılı: 2007

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 149

Baskı Yılı: 2007

Dili: Türkçe
Yayınevi: Sınır Ötesi Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu