1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Ölüler Konuşamaz Pdf indir

Ölüler Konuşamaz Pdf indir
0

Ölüler Konuşamaz pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Ölüler Konuşamaz kitap ile ilgili özet bilgiler. Ölüler Konuşamaz kitabı yazar Dilara Keskin tarafından kaleme alınmıştır. Ölüler Konuşamaz kitabı 496 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Ölüler Konuşamaz kitabın 2. Basım Ephesus Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ölüler Konuşamaz pdf oku, Ölüler Konuşamaz PDF yandex, Ölüler Konuşamaz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ölüler Konuşamaz PDF Oku

Hayallerine kavuştuğu, mutlulukla yeni tanıştığı anda kaybolan Gökçe’nin yokluğu, en fazla dostlarını etkiler. Yıllar sonra bile çözülmeyi bekleyen olayı araştıran dostları, önce kendi yaşamları boyuncaki sırlarla yüz yüze gelirler. Gerçeğe ulaşmak ise sandıklarından daha zor olacaktır.

Geçmişin izleriyle yaşayan Yankı’yı, geçmişi şimdide arayan Alper’i, geçmişten kaçmak isteyip ona tutsak olan Erdem’i seneler sonra bir araya getiren şey Gökçe’nin kendisini tekrar hatırlatmasıdır. Ve bu kez herkes kendi sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

“Sen, yaşayamayan tüm insanlar için yaşayabildiğin kadar yaşa. Sınırlardan ve onları aşmaktan korkma.”