1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Oh Ne Ala Memleket Pdf indir

Oh Ne Ala Memleket Pdf indir
0

Oh Ne Ala Memleket pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Oh Ne Ala Memleket kitap ile ilgili özet bilgiler. Oh Ne Ala Memleket kitabı yazar Şermin Yaşar tarafından kaleme alınmıştır. Oh Ne Ala Memleket kitabı 169 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,7 x 21 ebatında olan Oh Ne Ala Memleket kitabın 1. Basım Doğan ve Egmont Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Oh Ne Ala Memleket pdf oku, Oh Ne Ala Memleket PDF yandex, Oh Ne Ala Memleket PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Oh Ne Ala Memleket PDF Oku

Yetişkinleri anlamak çok zor! Sürekli hayattan şikâyet edip duruyorlar. Oysa durumları hiç de öyle kötü değil. Sürekli onu yapma, bunu yapma diyen bir annen baban yok. Ödevlerini yapmadın diye kızan bir öğretmenin yok. Her gün kalkıp gitmek zorunda olduğun bir okulun yok! Daha ne istiyorsun hayattan? Oh ne âlâ memleket! Bu hiç adil değil! Hayat, biz çocuklara da oh ne âlâ memleket olmalı! Ama nasıl?

Çocuk edebiyatının en bi hayli beğeni alan kalemlerinden Şermin Yaşar kahkahalarla dolu bir romanla okurlarını kucaklıyor.