Ders Kitapları

Öğretmen Olmak Pdf indir

Öğretmen Olmak pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Öğretmen Olmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Öğretmen Olmak kitabı yazar İrfan Erdoğan Doğan Cüceloğlu tarafından kaleme alınmıştır. Öğretmen Olmak kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Öğretmen Olmak kitabın Final Kültür Sanat Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Öğretmen Olmak pdf oku, Öğretmen Olmak PDF yandex, Öğretmen Olmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Öğretmen Olmak PDF Oku

Doğan Cüceloğlu ve İrfan Erdoğan, bu kitapta genç fidanları taptaze umutlara dönüştüren öğretmenlerimizi konuşuyorlar.

Eğitim ve öğretmenlik ile ilgili şimdiye kadar biriktirdikleri kuramsal, tarihsel ve güncel fikirlerini paylaşmak üzere bir araya gelen Doğan Cüceloğlu ve İrfan Erdoğan, uzun soluklu bir yol arkadaşlığı kurdular. Yaklaşık bir yıla yayılan bir zaman dilimi içinde, yalnızca İstanbul’da değil, Türkiye’nin çeşitli kentlerinde “öğretmen”i konuştular, tartıştılar ve bütün bu kayıtları, elinizdeki kitabın malzemesini teşkil edecek biçimde düzenlediler.

Nihayetinde yaşanan bu eser, eğitim hususunda Türkiye’nin en birikimli düşünürlerinden Doğan Cüceloğlu ve İrfan Erdoğan’ın yalnızca kendi aralarındaki değil, tüm öğretmenlerimizle kurdukları diyalogun bir ürünü olarak görülmelidir. Ve şimdi bu diyalog, kitabın okurlarıyla devam edecek.

Öğretmen Olmak, yalnızca okulda değil, yaşamın her alanında, herkese esin kaynağı olmak isteyenlere…

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2013

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 163

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Final Kültür Sanat Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu