1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri Pdf indir

Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri Pdf indir
0

Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri kitabı yazar İvan Aleksandroviç Gonçarov tarafından kaleme alınmıştır. Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2006 ile basılmıştır. ebatında olan Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri kitabın İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri pdf oku, Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri PDF yandex, Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Oblomov – Hasan Ali Yücel Klasikleri PDF Oku

Rus edebiyatının hiçbir kahramanı, ne Raskolnikov, ne Mişkin, ne Prens Andrey, eski Rus insanını, hatta bütün Doğuluları Oblomov kadar açıklıkla, en özlü yanıyla temsil etmez. Doğu, belki de ilk defa olarak Gonçarov’un bu büyük eserinde kendi kendini tanımaya, Batı’dan farkını anlamaya başlamıştır.
Oblomov klasik kahramanlar gibi genel bir tip, Don Kişot gibi, Tartuffe gibi insanlığın bir halini göstermekle birlikte, zamanına, çevresine sıkı sıkıya bağlı bir insandır.

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 632

Baskı Yılı: 2009

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 632

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 475

Baskı Yılı: 2006

Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları