1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Numeroloji Kitabı Pdf indir

Numeroloji Kitabı Pdf indir
0

Numeroloji Kitabı pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Numeroloji Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Numeroloji Kitabı kitabı yazar Melis Aygen tarafından kaleme alınmıştır. Numeroloji Kitabı kitabı 640 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 15 x 19 ebatında olan Numeroloji Kitabı kitabın 1. Basım Pika tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Numeroloji Kitabı pdf oku, Numeroloji Kitabı PDF yandex, Numeroloji Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Numeroloji Kitabı PDF Oku

Numerolog Melis Aygen’in kapsamlı bir rehber olarak kaleme aldığı Numeroloji Kitabı, sizi yaşamınızdaki sayıları keşfedeceğiniz heyecanlı bir yolculuğa çıkarıyor. Altıncı yüzyıldan bu yana varlığını sürdüren kadim sayı ilmi numeroloji şimdi yeniden canlanıyor.

Yaşam sayılardan meydana gelir ve sayılar da yaşamdan. Hayatımızın farklı yönlerini tespit eden sayılarla ve onların titreşimleriyle iç içe yaşıyoruz.

Doğduğunuz gün ve isminizin sayılarından, yaşamınızın amacını ve yaşam yolunuzu keşfetmeniz olabilecek. Kişisel yaşam yolculuğunuz, varoluşunuz, gelişmeye yatkın olan becerileriniz ve kabiliyetleriniz, olabilecek zorluklarınız, kariyer yolunuz ve meslek seçimleriniz, aile ve sosyal çevreniz, parasal durumunuz ve daha fazlası ile ilgili fikir sahibi bulunacağınız gibi, sayıların yaşamınızı nasıl etkilediğini fark edecek ve seçimlerinizi yaparken hayat boyu başvuracağınız bir rehber de edineceksiniz.

Hem bilinmesi hem de uygulaması son derece kolay anlatımıyla, sıra sıra sonuca götüren bir çalışma kılavuzu şeklinde tasarlanan Numeroloji Kitabı ile kendinize ve bir başkasına ilişkin anlayışınızı genişleteceksiniz.