Pdf Kitap Arşivi

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları Pdf indir

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları kitap ile ilgili özet bilgiler. Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları kitabı yazar J. K. Rowling tarafından kaleme alınmıştır. Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları kitabı 320 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları kitabın 1. Basım Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları pdf oku, Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF yandex, Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları PDF Oku

Kaybolan şeylerin gittiği bir yer hayal edin,
Sevginin nesneleri hayata döndürdüğü bir yer,
Ve kaybolanların her an bulunabildiği bir yer…
Cesur bir çocuk ve oyuncağı her şeyi değiştirmek üzere…

Dünyanın en iyi hikâyecilerinden birinin kaleminden, bir çocuğun en sevdiği oyuncağını bulmak için ne kadar ileri gidebileceğine dair, içinizi ısıtacak bu sürükleyici maceraya ünlü illüstratör Jim Field göz alıcı fotoğraflarıyle eşlik ediyor. Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları ailedeki herkesin çok seveceği bir klasik olmaya aday.

Jack çocukluk oyuncağı Domuç’u çok sever. Jack’in iyi gününde de kötü gününde de Dom hep onun yanında olmuştur. Ta ki bir Noel arifesine dek: Ne yazık ki korkunç bir şey olmuş ve Dom kaybolmuştur.
Ama Noel arifesi mucizelerin gerçekleşip kaybolan umutların geri döndüğü, her şeyin canlanabildiği bir gecedir – oyuncakların bile.

Böylelikle Jack ile Noel Domuçu (Dom’un yerine alınan sinir bozucu yedek oyuncak) sihirli Kaybolanlar Diyarı’nda nefes kesici bir yolculuğa çıkarlar. Konuşan Beslenme Çantası’nın, cesur bir Pusula’nın ve Umut adındaki kanatlı bir dostun yardımıyla, hep birlikte Jack’in en yakın dostunı, oyuncakları hapır hupur yiyen korkunç Kaybeden’in elinden kurtarmak için yola koyulurlar…

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu